У Мелітополі грабіжники в презервативах намагались пограбувати ломбард

Пограбування

У Мелітополі двоє молодих людей після відвідування кафе, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вирішили пограбувати ломбард, що на вулиці Свердлова. Про це повідомляє газета “Новий день”. Вони посоромилися купити жіночі панчохи, тому для приховування своїх облич вирішили скористатися підручними засобами, а саме презервативами. Погрожувати працівникам ломбарду вони вирішили за допомогою пістолета-запальнички і ніжки від стільця, що віддалено нагадує автомат.

Презервативи на голову грабіжники одягли перед самим входом у ломбард, після чого зразу ввірвалися усередину. Вже в приміщенні ломбарду молоді люди зрозуміли, що можливості дихати в презервативах немає і зняти їх не так вже й легко. Кинувши свою «зброю» один з грабіжників покинув приміщення, розбивши головою скляні двері, а другий впав на підлогу і став задихатися. Йому допомогли співробітники ломбарду, охоронці та працівники податкової поліції, які саме перебували в ломбарді з перевіркою.

Якщо чесно, я думала, що це якась акція, – зізнається журналістам касир ломбарду Жанна, – Перше, що спало на думку при вигляді молодих людей з презервативами на головах – це зв’язок із днем ??святого Валентина.

Чесно зізнаюсь, я теж подумав, що це якась вистава, – підтримує Жанну охоронець Михайло, – Коли молодик впав на підлогу і став крутити брейк-данс, я навіть став йому аплодувати, а коли другий розбив головою двері, у мене навіть закралася думка, що це якісь каскадери або передача «прихована камера».

Працівники податкової інспекції затримали грабіжників і передали в руки працівників міліції, що невдовзі приїхали на місце подій. За розбій зловмисникам світить позбавлення волі до 10 років.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: У Мелітополі грабіжники в презервативах намагались пограбувати ломбард.