На Прикарпатті затримано громадянина КНР, який видавав себе за співака PSY

Справжній «Гангстер Стайл» на Івано-Франківщині! Днями, місцеве УМВС повідомило представників ЗМІ про початок кримінального провадження щодо громадянина Китайської Народної Республіки, який два місяці гастролював теренами Івано-Франківщини, прикидаючись південнокорейським співаком PSY. За цей час він виступив у 80-ти нічних клубах та Будинках Культури, кількість ошуканих громадян міліція досі підраховує.

Також правоохоронці повідомили, що шахрай знав про міліційну облаву і хотів таємно перебратись в сусідню Закарпатську область. Проте, завдяки злагодженій роботі правоохоронців, операцію «Підробка» було завершено успішно, а зловмисника – затримано.

Як стало відомо кореспондентам UaReview, викрити шахрая допоміг Випадок. Саме дільничний міліціонер Петро Випадок, який побував на одному з концертів псевдо-PSY у передноворічну ніч, першим запідозрив лихе.

Після виступу міліціонер намагався отримати автограф у співака. Яким же було його здивування, коли він зрозумів, що псевдо-PSY розмовляє по телефону не корейською, а мандаринським діалектом китайської мови!

На даний момент міліція з’ясовує, чи були у псевдо-PSY спільники та хто займався організацією концертів. Ім’я затриманого не повідомляють в інтересах слідства. У свою чергу, посольство КНР в Україні вже поширило наступну заяву:

????????????

Орест Никифорук спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал, Культура // Теги: , , , // Постійне посилання: На Прикарпатті затримано громадянина КНР, який видавав себе за співака PSY.