“Регіоналам” не вдалось пронести до Верховної Ради фотоапарат з метою здійснити провокацію проти журналістів

Ложа преси у Верховній Раді

Зранку 20 вересня двоє депутатів Партії Регіонів намагались непомітно пронести до сесійної зали Верховної Ради фотоапарат Canon EOS 5D Mark III. За інформацією лідера фракції “УДАР” Віталія Кличка, який це помітив і миттєво відібрав фотокамеру, “регіонали” хотіли затіяти провокацію, направлену проти фото-журналістів, зімітувавши падіння приладу з ложі преси.

Про це Віталій Кличко повідомляє на власній сторінці у Facebook.

Ви пам’ятаєте, як Єфремов [лідер фракції Партії Регіонів – ред.] переживав, щоб у журналістів, які виглядають з ложі преси, раптом не повипадали фотоапарати з рук і не попадали на голови “регіоналам”, – пише лідер УДАРу, – Бо тоді доведеться комусь за це нести кримінальну відповідальність. А все тому, що журналісти сидять прямісінько над тією частиною сесійної зали, де сидять депутати Партії регіонів, і знімають кожен факт їх “кнопкодавства”. Так от, сьогодні я побачив Олександра Єфремова та ще якогось “регіонала”, які проносили щось до сесійної зали. Єфремов ховав щось темне під піджаком, а той інший його прикривав – щоб ніхто не помітив.

За словами Кличка, по очах змовників він відразу побачив, що готується якась провокація, і відібрав у них пакунок за допомогою сили.

У чорному кульку був фотоапарат Canon EOS 5D Mark III, напіврозбитий – ніби падав з декількаметрової висоти. На шлейці до фотоапарата була наклеєна наліпка із написом “Влад Содель”. Очевидно, ім’я якогось фотографа. Крім того в кульку був кетчуп – думаю, для імітації депутатської крові“, – пише брат Володимира Кличка.

За задумом “регіоналів”, все мало виглядати так, ніби фотоапарат впав із ложі преси прямісінько на голову котрогось із депутатів, вважає Кличко. “Таким чином Партія Регіонів мало би право вимагати певних мір щодо журналістів. Як добре, що цьому вдалось запобігти“, – резюмує “ударівець”.

Наразі ні Влад Содель, ні Олександр Єфремов, ні ще якийсь депутат не прокоментували ситуацію.

Нагадаємо, раніше на численні прохання парламентарів ложу преси у Верховній Раді планували заґратувати та засклити.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: “Регіоналам” не вдалось пронести до Верховної Ради фотоапарат з метою здійснити провокацію проти журналістів.