Хакери розблокували Верховну Раду України

Хакер майстерно обходить заборону одночасного голосування за кількох депутатів в системі "Рада"

Після цілого тижня облоги Верховної Ради опозиційними депутатами, її нарешті розблоковано. Сьогодні стало відомо, що на головний законодавчий орган було нанесено хакерську атаку, результатом якої стало розблокування Верховної ради і відновлення роботи парламентарів.

Представники опозиційних сил відмовляються коментувати інцидент, оскільки не зовсім розуміють, що сталось.

Залучення “фахівців” такого виду діяльності як хакерство в українській політиці потрохи стає звичним явищем, – вважає політолог Володимир Фесенко, – Згадати хоча б ряд атак на сайти президента, чи тої ж Верховної Ради. Опозиція вже цілий тиждень блокує Верховну Раду. І депутати Партії Регіонів вже давно би розблокували її силовими методами, якби не лідер партії Удар і чемпіон світу з боксу Віталій Кличко. Тому провладна партія, ймовірно, вирішила піти іншим шляхом.

Наразі правоохоронці відслідковують, звідки була нанесена атака – з сесійної зали Верховної Ради чи ззовні. Та, на думку експертів, знайти винуватців навряд вдасться, оскільки атаки такого масштабу можуть організувати тільки професіонали, що добре знають свою справу і не залишають після себе слідів.

Нагадаємо, ряд депутатів Верховної Ради вміють вправно обходити заборону системи “Рада” на одночасне голосування за кількох парламентарів.

Андрій Возняк спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Хакери розблокували Верховну Раду України.