Янукович запропонував перенести столицю України до Ростова-на-Дону

Янукович, прес-конференція в Ростові-на-Дону

Віктор Янукович запропонував перенести столицю України з Києва до Ростова-на-Дону. З такою заявою екс-президент України виступив на Ростовському обласному телебаченні.

В заяві є кілька пунктів, які, як вважає Віктор Янукович, потрібно негайно виконати. Зокрема, він пропонує приєднати Ростовську область до України та перенести столицю з Києва до міста Ростов-на-Дону.

За словами Януковича, у нього вже є домовленості з російською владою щодо проведення референдуму про приєднання Ростовської області до України з високою явкою виборців і позитивним результатом, тому справа залишається лише за перенесенням столиці.

Я і досі є легітимним Президентом України. І зважаючи на те, що я, як і всі працівники Адміністрації президента та весь легітимний Кабінет Міністрів зараз знаходимось в Ростові-на-Дону, ми можемо спокійно продовжити працювати на благо своїх громадян з нової столиці“, – аргументує свої вимоги 4-й президент України.

До кого звертався з цією заявою Віктор Янукович і від кого він вимагає таких дій наразі невідомо.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Янукович запропонував перенести столицю України до Ростова-на-Дону.