Бютівець Андрій Шкіль слухає російський шансон

Народний депутат України Андрій Шкіль слухає російський шансон. Про це UaReview стало відомо з анонімного листа, який прийшов на редакційну пошту. Як доказ, до листа був прикріплений скріншот сторінки Шкіля у соціальній мережі ВКонтакте, на якому видно, що бютівець слухає пісню “Бутырка – Какая осень в лагерях”.

“ВКонтакте” має функцію відображення композиції, яку слухає користувач соцмережі. Її можна відключати, та Шкіль, очевидно, цього не зробив.

Ми вирішили взяти коментарі з цього приводу у інших політиків.

Це не гідно українського патріота! І він ще виступає на захист української мови, вишиванку носить! Це ж лицемірство чистої води!” – розкритикував вчинок Шкіля свободівець Андрій Іллєнко.

Ви знаєте, пісня “Какая осень в лагерях” не така вже й примітивна, як здається на перший погляд: у ній сховано багато життєвої правди.” – підтримав свого колегу по ВО “Батьківщина” Юрій Луценко.

Зрештою, нам вдалось зв’язатись із самим Шкілем і взяти коментар з цього приводу.

Це все провокація, спрямована проти мене. Я вже навіть підозрюю, хто це зробив, – розповідає Андрій Шкіль, – Пам’ятаю, на днях мені мій колега по парламенту Євген Царьков [фракція Комуністичної Партії України – UaReview] прислав у повідомленні якусь пісеньку з коментарем: “Андрію, обов’язково послухай! Тобі сподобається.” Ну, я й послухав…

Нагадаємо, на дні народження Віктора Януковича виступила голограма М.Круга.

Бутырка – Какая осень в лагерях:

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Бютівець Андрій Шкіль слухає російський шансон.