Опозиція висловилась проти підвищення пенсій напередодні Великодня

Народний депутат України Оксана Білозір (фракція НУНС) висловила своє невдоволення останнім підвищенням пенсії Кабінетом Міністрів України, повідомляє опозиційна преса. Приводом до обурення депутата стало не саме підвищення пенсійних виплат, а ті статті бюджету, які для цього довелось урізати.

Напередодні Великодня люди споконвіку фарбували у білий колір бордюри та стовбури дерев, – розповідає Оксана Білозір, – за часів СРСР люди робили це власними силами, а за Незалежності на це почали виділятись державні кошти. І всі 20 років перед Пасхою ми бачили красиві пофарбовані бордюри. А тепер не побачимо. І все через формальне підвищення пенсій згідно програми “Україна для людей”. Пенсії підняли на 2 грн. 51 коп., а звідкись же ті гроші треба витягувати (бюджет не гумовий) – от і будемо цього року з непофарбованими бордюрами.

Крім того Оксана Білозір вважає, що непофарбовані бордюри негативно вплинуть на імідж України напередодні Євро 2012. “Я розумію, що говорю непопулярні речі, – додає Білозір, – але вважаю, що наші дідусі-бабці обійдуться без цих грошей, а от бордюри – ні!

Натомість комуніст Євгеній Царьков має свою версію відносно цієї ситуації: “Ну це ж смішно! Можна подумати, ці бордюри комусь крім Оксани Білозір були потрібні. Всі знають, що на родичів Білозір записана компанія-підрядник, що має монопольне право в Україні на фарбування бордюрів і стовбурів дерев перед Великоднем. А тепер компанія залишиться без діла, а Оксаночка без грошей. А гроші, хай навіть невеликі, пенсіонерам потрібні, і Комуністична Партія України завжди готова відстоювати їх інтереси.

Нагадаємо, істина десь посередині.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Опозиція висловилась проти підвищення пенсій напередодні Великодня.