На Волині посеред білого дня відбулась рейдерська атака на кіоск

В селі Бобичі Володимир-Волинського району Волинської області 4 квітня близько 16-ї години дня відбулося рейдерське захоплення продуктового кіоску. Захоплення відбувалось групою осіб, яка складалась із двох чоловік. Як з’ясувалось пізніше, рейдери перебували між собою у родинних відносинах, а один із них належав до молодіжки ВО “Свобода”.

Я саме худобу порала, – розповідає очевидець події бабця Параскевія, – коли бачу, йде по дорозі Свєтка Сметанчиха з сином – Ігорко якісь коробки ніс. Пройшли так скоро, навіть “Слава Ісу Христу!” не сказали, та і підійшли до зеленої будки (продуктовий кіоск – UaReview). А потім як зчинився гвалт! Свєтка зайшла всередину і Любку (продавець кіоску – UaReview) просто за патла виштовхнула надвір із криками, щоб ноги її більше там не було. А потім Ігорко з тих коробок продукти на полички почав виставляти. А я шо – подивилась недовго, поки не стемніло, та й пішла далі худобу порати.

Нам вдалось довідатись, що раніше кіоск належав Володимиру Сметані, а обов’язки продавця виконувала його дружина Світлана. Проблеми у їх сім’ї почалися, коли подружжя взяло на роботу продавця Любов Чернюк. Все село періодично розповідало Світлані про зраду її чоловіка, а вона довгий час закривала на це очі, вірячи розповідям Володимира: ніби-то він вдома не ночував, тому що “напився, і в рові спав“. Зрештою, Світлана подала на розлучення,  а 17-літнього сина Ігора та сімейний бізнес у вигляді кіоску вирішила залишити собі.

Взяти коментар у жертви рейдерської атаки Володимира Сметани нам не вдалось. Чи будуть спроби з його сторони повернути захоплений рейдерами об’єкт – невідомо. Чи причетна до рейдерської атаки ВО “Свобода” – також невідомо.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Кримінал, Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: На Волині посеред білого дня відбулась рейдерська атака на кіоск.