Профспілка рейдерів України втретє за місяць змінила голову

Рейдери

25 червня головою Профспілки рейдерів України став Андрій Бурак, відомий також за прізвиськом “Лисий”. На цьому посту він замінив Володимира “Батона” Медушівського, який очолював організацію цілих три тижні. За словами Медушівського, крісло голови у нього забрали незаконно.

Мало хто про це задумується, але рейдери – представники однієї із найнебезпечніших в Україні професій, – розповідає новий очільник профспілки Андрій Бурак, – В умовах, де багатомільйонна власність переходить із рук в руки за лічені години, нам необхідно вправно балансувати між нашими теперішніми замовниками, старими власниками і правоохоронними органами. І оскільки рейдерство в Україні набуло всіх ознак окремого ринку, з метою захисту колег від журналістського свавілля та тиску з боку користувачів соціальних мереж, кілька тижнів тому ми вирішили створити власну профспілку.

Профспілку рейдерів України було засновано 1 червня 2013 року, а її першим почесним головою був призначений Вадим “Румун” Тітушко. Та вже через два дні, 3 червня, у київський офіс профспілки вдерлись люди в спортивних костюмах, і за новими документами організацію очолив Медушівський. Останньому вдалось протриматись на посаді голови близько трьох тижнів.

За словами нового голови Профспілки рейдерів України Андрія Бурака, у Медушівського було не все в порядку з документами. “Взагалі дивно, як він протримався так довго не на своєму місці“, – додає Бурак.

Відомо, що на даний момент Профспілка рейдерів України нараховує 22 734 членів.

Олег Суховірський, Роман Голубовський спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , // Постійне посилання: Профспілка рейдерів України втретє за місяць змінила голову.