Відвідувачу закладу харчування наплювали в суп за поганий відгук на сервісі Foursquare

Суп

Житель Луганська Роман Швеллер, під час обіду у кафе-барі “Валентина”, виявив у супі ознаки плювка. За словами Швеллера, йому наплювали до їжі після того, як він залишив гнівний відгук у сервісі Foursquare, повідомляє “Східний варіант”.

Я прийшов у кафе-бар “Валентина” щоб пообідати, і замовив “перше”, “друге” і компот. Але замість того, щоб спершу принести мені “перше”, офіціантка принесла “друге” і компот. На моє зауваження вона лише зверхньо і нахабно відповіла: “Зараз принесу”. Тоді я не витримав і попросив у неї пароль до вайфаю“, – розповідає Роман Швеллер.

За словами горе-клієнта, пароль до Wi-Fi у кафе-барі був “12345678”.

Я відразу ж витягнув свій смартфон, увійшов до Foursquare і залишив гнівний відгук про цей заклад, де написав, що тут плутають “перше” з “другим”, – продовжує луганчанин, – Не пройшло й п’яти хвилин, як офіціантка принесла суп. Вигляд у неї був якийсь загадково-змовницький, а в тарілці плавало щось схоже на плювок…

Дирекція кафе-бару факт плювка заперечила і попросила в тексті новини змінити назву закладу з “Валентина” на “Оксана”.

За фактом інциденту, у книзі скарг та пропозицій кафе-бару “Валентина” списана сторінка №7.

Нагадаємо, foursquare — це соціальна мережа з функцією геопозиціонування, призначена для роботи з мобільних пристроїв.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , // Постійне посилання: Відвідувачу закладу харчування наплювали в суп за поганий відгук на сервісі Foursquare.