Виходячи з дому, Олег, можливо, забув вимкнути праску з розетки

праска в розетці

Сьогодні зранку близько 9:00 30-річний Олег, виходячи з дому, не перевірив, чи вимкнув він праску з розетки. Про це Олега повідомило його почуття тривоги, коли чоловік вийшов з під’їзду свого будинку.

Проте я подумав, що це лише зайва тривога і повертатись додому не став, пішов на роботу“, – розповів співробітникам Олег.

Однак всю дорогу на роботу чоловіка брали сумніви щодо праски і розетки. Він почав шкодувати, що не повернувся вчасно додому для перевірки.

На роботі Олег, замість того, щоб працювати, почав перевіряти місцеві ЗМІ у пошуках новин про надзвичайні ситуації – зокрема, пожежі в багатоповерхівках. Проте нічого схожого не знаходив.

До обіду я вже навіть змирився із тим, що не вимкнена з розетки праска спричинила пожежу в квартирі, – розповідає Олег, – і що тепер житла у мене більше немає. Я навіть почав шукати в цьому позитивні моменти. Наприклад, мені тепер не треба буде підливати вазони, виносити сміття і робити ремонт.

Проте, незважаючи на вдаваний оптимізм, питання, чи вимкнув він праску, турбувало Олега і надалі. Окрім того у голові Олега назріли й інші запитання до самого себе: чи добре закрутив він кран для води, чи вимкнув газову плиту, чи зачинив вхідні двері, чи щільно закрив вікно, чи злив воду в туалеті тощо.

Станом на 16:02 стан праски і розетки в квартирі Олега залишається невідомим.

Редакція UaReview продовжує слідкувати за ситуацією.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: Виходячи з дому, Олег, можливо, забув вимкнути праску з розетки.