Будівлю біля Верховної ради підпалили “свободівці”

14 грудня близько 13.00 на вулиці Інститутській у Києві, неподалік будівлі Верховної ради, сталася пожежа. Відповідальність за підпал будівлі взяла на себе політична партія ВО “Свобода”. Відповідну заяву у п’ятницю поширила прес-служба партії.

Ми, чітко усвідомлюючи всі наслідки скоєного, заявляємо про те, що активісти-депутати нашої партії у п’ятницю здійснили підпал житлового будинку, який розташований на вулиці Інститутській 15\5“, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Зазначимо, народні депутати від фракції ВО Свобода – недоторканні.

За словами “свободівців”, даний будинок був обраний не випадково.

Будинок знаходиться неподалік Верховної Ради. І це – перше попередження. Ми ставимо ультиматум – або Азаров і всі народні депутати в Раді розмовляють українською, або цей цирк [Верховна рада – UaReview] горітиме разом з усіма його клоунам-регіоналами“, – заявили в “Свободі”.

Народний депутат від ВО “Свобода” Андрій Мохник в коментарі нашому виданню натякнув, що ідейним натхненником підпалу була Ірина Фаріон.

Нагадаємо, раніше Фаріон, звертаючись до Азарова, сказала: “Мову не знають або політично упереджені, або розумово відсталі. У якій системі координат перебуваєте ви?

Катерина Загребельна спеціально для UaReview.

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Будівлю біля Верховної ради підпалили “свободівці”.