У крові Володимира Парасюка знайшли рідкісного покемона

Покемон

Під час планового щорічного медогляду в крові депутата Верховної Ради Володимира Парасюка лікарі виявили рідкісного покемона – «Ногобоя». За словами лікарів, саме це може бути причиною непередбачуваної поведінки і приступів раптової люті у депутата, повідомляє журнал «Весела Нардепія».

У Науково-дослідному інституті, що спеціалізується лише на вивченні поведінки Володимира Парасюка, при Національній академії наук України, і який заснували минулого року, це відкриття вже назвали революційним в дослідженні звичок і схильностей депутата.

«Поведінка покемона Ногобоя і нардепа Парасюка дуже схожа, – повідомляє науковий співробітник і головний «парасюкознавець» Олег Мезенцев. – Вони можуть довго не потрапляти в поле вашого зору, їх складно зловити, вони з’являються в несподіваних місцях, обидва махають ногами і можуть завдавати шкоду оточуючим».

Завдяки цьому відкриттю вчені вірять, що зможуть розкрити так званий «Парадокс Парасюка», а саме – зрозуміти природу його поведінки і змогти прогнозувати, коли, де і кого Володимир захоче наступного разу вдарити ногою чи іншою частиною тіла, або зробити несподівану заяву.

Журналісти не змогли взяти інтерв’ю у самого Володимира Парасюка, оскільки ніхто особливо і не хотів цього робити.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: У крові Володимира Парасюка знайшли рідкісного покемона.