Нардеп Парасюк протягом цілого дня не з’являвся в новинах

Володимир Парасюк

Сьогодні протягом цілого дня у жодному ЗМІ не з’явилось ані новини про народного депутата Володимира Парасюка. Нардепа також не згадали у жодному із сюжетів телевізійних новин, повідомляє TCH.

Протягом дня Парасюк не зробив жодного абсурдного запису на своїй сторінці в Facebook, не побився із жодним депутатом у сесійній залі Верховної Ради, ні разу не порушив правила дорожнього руху на своєму авто Skoda Superb, не відпочивав із жодною маловідомою співачкою, не виклав в соцмережах жодної фотографії себе у камуфляжі, ні разу не назвав себе “гасконцем” і навіть жодного разу не вжив слово “зрада”.

А я все думаю, що сьогодні не так? – ділиться враженнями інтернет-користувач Іван. – Я щодня заходжу на новинні сайти, і вже звик, що там обов’язково будуть новини про Парасюка. А сьогодні зранку заходжу – нема, по обіді заходжу – нема, ввечері заходжу – знову без Парасюка. День на день не схожий. Мені аж ніби чогось не вистачає.

Проте, на думку експертів, відсутність новин про Парасюка – явище тимчасове, і йому не слід передчасно радіти.

Не треба думати, що якщо Парасюк цілий день не з’являвся в новинах, то він не з’явиться там завтра до десятої години, – розповідає експерт Борис. – Швидше за все, він був зайнятий тим, щоб вигадати якийсь вчинок, через який всі ЗМІ знову про нього писатимуть. Наприклад, спробує перевезти через кордон контрабандні сигарети, поб’ється із Марією Гайдар або просто запостить у своєму Facebook цитату Пауло Коельйо. Мало там що вигадає цей веселий і кмітливий депутат.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Нардеп Парасюк протягом цілого дня не з’являвся в новинах.
  • Николай

    Статья ни о чём.

    • C Дмитрий

      как и Парасюк парень никто

  • Pingback: salon de jardin avec palette()