Володимир Парасюк відрощує собі третю ногу

Тривала відсутність новин і скандалів за участю народного депутата Володимира Парасюка обумовлена тим, що він вирішив активно вивчити змішані бойові мистецтва і відростити собі третю ногу з метою нанесення більшої шкоди потенційним суперникам. Про це повідомляє тижневик «Таємне життя нардепів».

Тренер Парасюка з боїв у Верховній Раді залишився незадоволений якістю останніх двобоїв Володимира. З ним погоджуються тренер нардепа з боїв в судах і на телеканалах, тренер з боїв з нардепами опозиційного блоку та особистий психолог депутата.

«Очевидно, що кулачні бої – це не козир Володимира, – зазначив особистий психолог Парасюка. – Найефектніший бій Володимир провів за допомогою ноги, тому йому потрібно покращувати якість такого ведення бою і бути більш агресивним. Я, як психолог, запропонував Володимиру або закінчувати бійки і займатися законотворчими справами, або відрощувати собі третю ногу, і він зробив очевидний вибір».

Якщо Володимир здійснить свій задум, то компанія NetherRealm Studios, яка випускає відеогру “Мортал Комбат”, готова запропонувати йому контракт з метою використання образу триногого бійця у новій серії відеогри.

Нагадаємо, що раніше Володимир відмовився від бою з Флойдом Мейвезером тільки тому, що за правилами боксу не можна битися ногами. Станом на тепер нардеп розглядає можливість проведення бою з Коннором Макгрегором, Федором Ємельяненком або Олександром Вілкулом. Головна умова – бій повинен відбутися в кулуарах Верховної Ради.

Павло Коваль спеціально для UaReview

За підтримки HOSTiQ:

Опубліковано у Політика, Спорт // Теги: , // Постійне посилання: Володимир Парасюк відрощує собі третю ногу.