Втрачена українська баржа з кавунами допливла до Швеції

Друга баржа з кавунами, яка вирушила з Херсона 25 серпня, так і не допливла до Києва. Це викликало дефіцит і стрибок цін на баштанні на ринках столиці. Востаннє об’єкт, зовні схожий на баржу з кавунами, бачили в Швеції в районі Стокгольма, передає тижневик «Ягоди на річці».

Перший рейс широко висвітлювався в пресі і екіпаж знав, куди плисти, завдяки численним журналістам на березі та дронам в повітрі, які супроводжували баржу впродовж усього шляху до Києва. Другий похід висвітлювали не так старанно, і саме тому, за припущенням експертів, команда збилась зі шляху.

Іншу думку висловили випадкові свідки проходження баржі. Зокрема у Черкасах подейкують, що на ній активно святкували важливу перемогу річкового транспорту над автомобільним, тому екіпаж міг просто пропустити пункт призначення.

«Я не можу пояснити, чому про баржу, яку відправили 25 серпня, згадали тільки в середині вересня, і де вона зараз, – повідомив журналістам чоловік, зовні схожий на анонімне джерело в Міністерстві інфраструктури. – Капітан баржі не виходить на зв’язок, останнє SMS від нього було зі словами “Пливемо брати Королівську гавань”».

Яким чином баржа дісталася до Швеції – поки невідомо. Серед експертів є припущення, що в якийсь момент баржу перенесли суходолом.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Читайте також: Саакашвілі не пустили у львівське метро

За підтримки HOSTiQ:

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , // Постійне посилання: Втрачена українська баржа з кавунами допливла до Швеції.