Парасюк застрахував свою праву ногу на 1 мільйон гривень

Володимир Парасюк: нога

Український депутат Володимир Парасюк, який славиться своїми бійками з чиновниками, іншими депутатами та їх машинами, застрахував одну із своїх ніг. Про це повідомляє журнал “Страхуй, не страхуй” з посиланням на джерело, близьке до ноги Парасюка.

Як повідомило джерело, якщо щось станеться з правою ногою депутата, він отримає 1 мільйон гривень відшкодування.

За інформацією співрозмовника видання, ця страховка щомісяця обходиться Володимиру в кругленьку суму, мова йде про п’ять сотень гривень.

Здається, був серпень, коли ця ідея прийшла Володимиру в голову, – розповідає джерело. – Якось він йшов по вулиці і ударами ноги об яблуні збивав яблука з дерев. Після цього ввечері у нього розболілась нога. Тоді Володимир і вирішив застрахувати свою ногу на величеньку суму.

За словами джерела, після цього Парасюк почав використовувати свою праву ногу частіше, ніж раніше, адже в будь-якому випадку (перемога або травма) Володимир залишиться в плюсі. Саме тому Парасюк так сміливо орудує ногою, і береться тепер не лише за людей, але й за речі, наприклад, автомобіль.

На запитання, чому Парасюк застрахував лише праву ногу, джерело не відповіло, пославшись на незбагненність логіки Парасюка. “А хто його знає?” – констатувало джерело.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Парасюк застрахував свою праву ногу на 1 мільйон гривень.