Каськів намагався втекти від панамських правоохоронців, видаючи себе за лижного інструктора

Владислав Каськів у Панамі

Поліція Панами попередила втечу з-під варти екс-голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва, яку він намагався організувати, використовуючи соціальну інженерію, психологічні прийоми та особисту харизму. Про це повідомляють джерела, близькі до поліції Панами.

Спроба втечі відбувалась під час транспортування Каськіва з суду до поліційного відділку.

Він був такий ввічливий, постійно усміхався, жартував, – цитує джерело слова панамського поліцейського. – Тому, коли він зупинився і попросив зробити невеличку послугу, ми з колегою погодились.

Каськів попросив дозволити йому зробити селфі з перехожим, якого він побачив, і який, за словами Каськіва, був відомим в його країні лижним інструктором.

Після того, як селфі було зроблене, – продовжує цитувати джерело панамського поліцейського, – пан Каськів став на місце перехожого, а тоді показав на годинник, мовляв, йому пора йти. Коли ми почали його затримувати, Каськів сказав, що він лижний інструктор, а перехожий – це Каськів. Але ми йому не повірили, адже у нього не виявилось лиж.

Протягом подальшої дороги до поліційного відділку Каськів більше не усміхався, не жартував і навіть кілька разів вилаявся.

Нагадаємо, екс-голову Держінвестпроекту затримали у Панамі в ніч на 8 вересня, його підозрюють у розкраданні державних коштів у 2012-2013 роках в розмірі 7,5 млн гривень.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Каськів намагався втекти від панамських правоохоронців, видаючи себе за лижного інструктора.