З фонду боротьби з коронавірусом виділять гроші на хабар для суддів КСУ

На засіданні РНБО прийняли рішення доручити Кабінету міністрів виділити кошти з Фонду боротьби з коронавірусом на хабар для суддів Конституційного суду.

Про це повідомляє джерело в РНБО.

Відповідне розпорядження ініціював Володимир Зеленський під час екстреної наради РНБО.

Мені здається, що боротьба проти корупції в Україні є моїм особистим пріоритетом, – цитує джерело слова Володимира Зеленського. – І я думаю, що рішення Конституційного суду закрити доступ до реєстру електронних декларацій прямо суперечить вже зробленим на сьогодні антикорупційним крокам. Підозрюю, у нас немає часу чекати. Треба робити швидкі, але адекватні до виклику кроки. На засіданні Кабміну ми виділимо з коронавірусного фонду необхідні гроші для мотивації усіх суддів Конституційного суду до прийняття потрібного рішення. Тому що, повторюсь, антикорупційні інституції повинні працювати. Ми повинні побороти корупцію і ми це зробимо.

Крім того Зеленський заявив, що взяв під особистий контроль відкриття реєстру декларацій та відновлення доброчесності конституційного судочинства в Україні.

Нагадаємо, Конституційний суд скасував е-декларації, незаконне збагачення та ще низку антикорупційних норм.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: З фонду боротьби з коронавірусом виділять гроші на хабар для суддів КСУ.
  • Богдан Бакун

    А автор точно впевнений що він вигадав цю новину? Бо ситуація така що може стати правдою (ну не слово в слово, але концептуально).