З палати Зеленського в “Феофанії” після його виписки зникли срібні столові прибори

Після того, як президент Володимир Зеленський отримав негативний тест на COVID-19 і покинув лікарню “Феофанія”, в його палаті не виявили срібних ложок, виделок та ножів. Про це повідомила головна прибиральниця закладу Юлія Борщенко.

Тут часто бувають високопосадовці, лікарня недешева все-таки, – розповідає прибиральниця. – Але зазвичай наші пацієнти, коли виписуються, щось забувають. Наприклад, після Кучми ми знайшли гітару, а після Януковича – колоду гральних карт з голими жінками.

Натомість так, щоб щось пропадало, це рідкість.

Можливо ніхто б і не помітив, що зникли столові прибори, але я їх добре запам’ятала. Їх купували, коли в нас Ющенко перебував. Я їх від меду тоді ледь відмила. Хороші були прибори, шкода, що дістали ноги“, – додає Юлія Борщенко.

За словами прибиральниці, Зеленський не був зразковим пацієнтом.

Президент завжди ходив по помитому, – обурюється Борщенко. – Але це не найгірше. На другий день госпіталізації, коли Володимир Олександрович вже освоївся, він попросив собі в палату піаніно. Так і грав на ньому час від часу. Я не бачила, чим саме він там грав на піаніно, але фальшивив страшно.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: З палати Зеленського в “Феофанії” після його виписки зникли срібні столові прибори.