У Москві затримали українських диверсантів, які хотіли домалювати Леніну брови

Москва, мавзолей Леніна

У Росії почалася широкомасштабна операція з виявлення та затримання українських диверсантів. За даними ФСБ, в Росії налічується 53 групи диверсантів, які роззосереджені по всій території країни. Кожній групі поставлені конкретні завдання – від образливих пісень про Путіна до малювання брів на обличчі Леніна в Мавзолеї. Всі ці дії спрямовані на дестабілізацію ситуації всередині Росії, організовані Головним управління розвідки Міноборони України і куруються Держдепом США, повідомляє російська газета «Багатоходівки і Факти».

У спеціальному повідомленні ФСБ зазначається, що, окрім затримання в Криму, є також результати спецоперації у інших містах Росії. Так у Новосибірську затримано автобус ЛАЗ з львівськими номерами, в якому знаходилися 17 українських диверсантів у формі російських військових та українських шароварах. Відповідно до знайдених документів, ця група мала намір підірвати ліс.

У Воронежі затримано українських терористів, які планували викрасти з місцевого зоопарку один із символів Росії – бурого ведмедя, щоб потім перефарбувати його в кольори прапору США і розівчити грати на балалайці.

«Але найнебезпечніша група з 25 диверсантів арештована в Москві, – повідомило журналістам джерело в ФСБ. – Їх завданням було: наспівувати образливі пісні про Путіна в громадських місцях, домалювати фломастером брови Леніну в Мавзолеї, а також загрозливо дивитися в очі москвичам у метро.»

До затримання українських диверсантів почали долучатися і прості росіяни. Так завдяки їх пильності вже були заарештовані кілька можливих українських терористів:

  • у Архангельську затримано диверсанта, який спеціально не мився кілька днів і, перебуваючи в маршрутці, намагався отруїти оточуючих пасажирів;
  • у Санкт-Петербурзі був заарештований українець Петро Самойленко, ініціали якого співпадають із забороненою в Росії організацією «Правий Сектор»;
  • в Єкатеринбурзі в супермаркеті затримано диверсанта, який очевидно навмисне розбив матрьошку;
  • у Ростові затримали жителя багатоквартирного будинку, який свердлив стіни дрилем в такт національного гімну України;
  • у Саратові затримано чоловіка, який зовні схожий на український тризуб.

«У нас є вагомі підстави вважати, що Україна увійшла до складу ІГІЛ, – повідомило джерело видання в ФСБ. – У зв’язку з чим ми готуємо відповідні заходи, аж до скорочення зарплат вчителям і лікарям».

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , // Постійне посилання: У Москві затримали українських диверсантів, які хотіли домалювати Леніну брови.