Під час обшуку офісу FEMEN нарешті було знайдено бюстгальтери дівчат

Жіночий рух Femen (Фемен)

Представниці організації FEMEN тепер матимуть зовсім інший вигляд: вони нарешті одягнуться. Про це повідомив працівник столичної міліції, який був присутнім під час обшуку офісу організації. Своє ім’я міліціонер називати відмовився.

Окрім зброї, фото патріарха Кирила і президента РФ Володимира Путіна, в офісі було знайдено також одяг дівчат – бюстгалтери, кілька футболок із зображенням Че Гевари і апарат для ліфтингу грудей“, – розповідає міліціонер.

За словами надійного джерела в організації FEMEN, яка попросила себе називати Олександрою Шевченко, знайдений міліціонерами одяг дівчата шукали більше двох років. Вони не могли собі дозволити купити нові речі через те, що фінансування руху не здійснюється жодною з політичних сил. Також дівчина додає, що сподівається на повторний обшук.

Можливо, тоді знайдуть і паспорти учасниць. Тоді їм більше не доведеться виходити на публіку оголеними і вони зможуть офіційно працевлаштуватися“, – сподівається джерело.

Віра Вороніна спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: Під час обшуку офісу FEMEN нарешті було знайдено бюстгальтери дівчат.