Маніяка видала його сторінка ВКонтакте

У Рівному працівники міліції затримали серійного маніяка, винного у зґвалтуванні та вбивстві 22 жінок, повідомляє місцевий інформаційний портал “ОГО” з посиланням на власне джерело. Особу підозрюваного було встановлено під час оперативно-розшукових робіт у соціальній мережі ВКонтакте. 19-річного Юрія Різниченка – а саме так звати підозрюваного – видав опис його профілю ВКонтакте.

Справа ця була типовим “висяком”, і жодної зачіпки не було, – розповідає слідчий у справі Петро С., – Та одного разу я сидів ВКонтакте в зв’язку із службовими потребами і випадково знайшов сторінку підозрюваного – нічим не примітного звичайного хлопця. Але дещо було не так, а саме – запис “Увлечения: убийства людей :)”. Я запросив колег приєднатись до розслідування. Ми почали копати глибше, і побачили на сторінці підозрюваного масу фотографій напівоголених дівчат. А схильність до розглядання незнайомих дівчат – це типова ознака потенційного ґвалтівника. Крім того, було знайдено фотографію, на якій він знаходиться у парку, в якому були скоєні злочини. Відсутність запису в графі “Релігія” говорила про те, що підозрюваний атеїст – тобто не має страху горіти у пеклі за свої гріхи після смерті. Ці та ряд інших ознак показали, що перед нами і є маніяк. Залишалось його тільки взяти.

Наразі підозрюваний знаходиться у слідчому ізоляторі, слідство триває. Якщо Юрія Різниченка визнають винним, його чекає довічне ув’язнення. Натомість, Петро С. представлений до нагороди, на нього очікують премія та нове звання.

Нагадаємо, великий брат слідкує за тобою!

UaReview. Фото: Андрій Янковський

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: Маніяка видала його сторінка ВКонтакте.