Новий конфуз Януковича під час привітання новообраного президента Молдови

Вибори президента Молдови завершилися. За результатами підрахунку голосів, після таємного голосування у парламенті новим президентом було обрано Ніколая Тімофті, повідомляє УКРІНФОРМ 16 березня 2012 року. За кандидатуру Тімофті проголосувало понад 3/5 парламентаріїв.

Відразу після того, як про цю новину повідомили Віктора Януковича, що у цей час саме проводив зустріч з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, президент України негайно вирішив привітати свого нового колегу з Молдови по телефону.

Алло, Тімоті? – звернувся Янукович до Ніколая Тімофті, – від всієї нашої держави і від себе особисто вітаю тебе з перемогою! Я впевнений, – і я це знаю точно, – президент з тебе буде не гірший ніж співак!

Помічники Януковича оперативно “нагадали” президенту, що Ніколай Тімофті – юрист, після чого Віктор Федорович сказав, що це був жарт, і продовжив привітання.

Нагадаємо, Ніколай Тімофті народився 26 грудня 1948 року у селі Чутулешть Флорештського району Молдавської ССР. Має 36-річний стаж роботи як юрист, йому присвоєно вищий кваліфікаційний клас судді.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Новий конфуз Януковича під час привітання новообраного президента Молдови.