На відкритті пологового будинку Янукович перерізав пуповину

Віктор Янукович

Під час робочої поїздки до Донецька 17 жовтня президент України скрасив своєю присутністю ряд урочистих заходів. Зокрема, на відкритті нового корпусу пологового будинку Віктор Янукович перерізав пуповину у новонародженого малюка.

Донецькі діти – це майбутнє України“, – зазначив Янукович під час процедури.

Це така велика честь для нас, – коментує подію породілля Ольга, – Сам президент дав дорогу у світ моєму хлопчику. Я його тепер Віктором назву, на честь Віктора Федоровича, і на згадку про такий славний початок життя.

Окрім того, президент побував на відкритті громадського туалету в центральній частині Донецька. Віктор Янукович виголосив невелику промову про необхідність встановлення вбиралень у великих містах, і урочисто першим справив малу нужду в пісуар.

Також, за інформацією прес-служби президента, Віктор Янукович впродовж дня кілька разів усміхнувся випадковим перехожим.

Як стверджують місцеві журналісти, робочий візит президента до Донецька не обійшовся і без конфузів. Так, під час відкриття нового магазину одягу, Віктор Янукович випадково поздоровався з манекеном.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: На відкритті пологового будинку Янукович перерізав пуповину.