Янукович готовий відпустити Тимошенко на лікування до Росії

Юлія Тимошенко у в'язниці

Віктор Янукович готовий видати екс-прем’єру Юлії Тимошенко дозвіл на отримання лікування за кордоном – зокрема, в Росії. Таку відповідь оприлюднила прес-служба президента у відповідь на ультиматум наглядачів Європейського парламенту, який закликає Януковича відпустити Тимошенко за кордон.

16 жовтня наглядачі Європейського парламенту оприлюднили текст послання, який вони направили президенту України Віктору Януковичу. Пет Кокс і Олександр Квасневський вимагають відпустити Юлію Тимошенко на лікування, шляхом помилування її. Розуміючи, що від цього рішення залежить факт підписання угоди про асоціацію з ЄС, президент готовий відпустити Тимошенко на лікування до Росії“, – заявила прес-секретар президента України Дарія Чепак.

Коли саме відповідне рішення буде підписано – сьогодні чи завтра – прес-секретар не уточнила.

Вже найближчим часом Юлія Тимошенко відправиться на лікування до московської лікарні при слідчому ізоляторі “Матроська тишина”. Там найкращі лікарі Росії негайно візьмуться за лікування екс-прем’єра“, – зазначила Чепак.

Прес-секретар також наголосила, що на думку президента таке компромісне рішення позитивно вплине як на підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, так і на відносини України з Росією.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Янукович готовий відпустити Тимошенко на лікування до Росії.