Янукович оконфузився на могилі Шевченка

Віктор Янукович у Каневі

Президент України Віктор Янукович відзначився черговим конфузом під час покладання квітів до пам?ятника Тарасу Шевченку в Каневі з нагоди 199-ї річниці від дня його народження. Під час короткого брифінгу біля підніжжя Чернечої гори, Янукович назвав футболіста Андрія Шевченка правнуком великого Кобзаря.

Сьогодні ми вшанували великого Кобзаря, якого без сумніву, можна вважати батькам української нації. І ми сміло можемо заявити, що сьогодні справа Тараса Шевченка продовжується. Так його правнук Андрій Шевченко, за підтримки уряду, прославляє футбольні потуги України у світі, а віднедавна ще й проявляє себе як успішний держуправлінець на посаді голови пенсійного фонду“, ? цитує Віктора Януковича інтернет-газета ДОБА.

Зазначимо, що насправді Андрій Шевченко не є правнуком Тараса Шевченка. Відомий футболіст є пра-правнуком внучатого племінника Кобзаря по маминій лінії, тобто не є прямим кровним родичем.

Про всяк випадок також зазначимо, що активістки FEMEN Інна та Олександра Шевченко не мають жодних родинних зв’язків ні з Андрієм, ні з Тарасом Шевченком.

Павло Войтків спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Янукович оконфузився на могилі Шевченка.