Щоб справити нужду англійському вболівальнику довелось притворитись пісяючим хлопчиком

В Донецьку англійський вболівальник справив нужду на очах у сотень інших вболівальників та перехожих – просто у фонтан. При цьому, він повністю був розмальований у білий колір та стояв нерухомо, імітуючи знаменитого пісяючого хлопчика. Це трапилось сьогодні близько 15:38, повідомляє Донецька правда. Причинами такого вчинку фаната стали велика кількість випитого пива і несила вистояти велетенські черги до туалету.

За повідомленням очевидців, міліціонери спочатку хотіли затримати правопорушника, але підійшовши ближче почали знімати його на камери своїх телефонів. Так само спокійно на це відреагували донецькі “ультрас”, що проходили повз. Закінчивши свою справу, уболівальник кинув до фонтану кілька монет – очевидно, щоб повернутись.

Як повідомив Джон Сміт, – саме так представився той самий пісяючий фан збірної Англії, – рішення своєї проблеми він прочитав у одній із англійських туристичних брошур. Там повідомлялось, що в українських містах існують проблеми з громадськими туалетами, а також давались поради, як ці проблеми можна вирішити. Однією з порад і скористався Джон.

UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , // Постійне посилання: Щоб справити нужду англійському вболівальнику довелось притворитись пісяючим хлопчиком.