“Шахтар” виступатиме в Чемпіонаті Бразилії з футболу

Мірча Луческу

Футбольний клуб “Шахтар” (Донецьк) змінює свою назву на “Mineiro” (порт. “Шахтар”) і виступатиме у Чемпіонаті Бразилії. Про це повідомив Мірча Луческу на прес-конференціїї, яка відбулася 7 травня.

Як ви помітили, перше місце у Чемпіонаті України вже котрий рік посідає ФК “Шахтар”, до того ж із солідним відривом у очках. Проте нам досі не вдається досягти значних успіхів на “євроарені”, – коментує новину наставник гірників Мірча Луческу. – І керівництво клубу прийшло до висновку, що причиною невдач є низький рівень вітчизняного чемпіонату, та випливаючий з цього брак досвіду гри з сильними клубами. Тому було вирішено перевести кістяк команди в новостворений ФК “Mineiro”, що виступатиме в Бразиліі. А в Українській же прем’єр-лізі боротися за чемпіонство залишиться ФК “Шахтар-2“.

За словами тренера “Шахтаря”, необхідний у бразильській лізі ліміт на легіонерів для новоствореної команди буде дотриманий, адже більшість гірників – бразильці.

Також відомо, що основа команди “Шахтар-2” буде укомплектована хорватами та румунами, а також рекордною для “Шахтаря” кількістю українців – трьох.

Сашко Новинар спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , // Постійне посилання: “Шахтар” виступатиме в Чемпіонаті Бразилії з футболу.