Тисячі росіян вийшли на мітинги в підтримку телеканалу “Дождь”

Дождь

В знак протесту проти анулювання Латвією ліцензії на мовлення російського телеканалу “Дождь” тисячі росіян вийшли на мітинги в Латвії, інших країнах ЄС та навіть в росії. Про це повідомляє видання “Хороший росіянин”.

Зокрема близько десяти тисяч росіян пройшли мітингом бульваром Свободи у Ризі, викрикуючи гасла в підтримку телеканалу “Дождь” та гнівні викрики в бік Латвії.

Телеканал “Дождь” вижив і в набагато більшій та сильнішій країні, ніж ця маленька, слабка, бридка й нікому не потрібна Латвія, – каже один із російських мітингувальників. – Ще й говорять тут якось незрозуміло, не по-російськи. Срані нацисти закривають єдиний нормальний канал в Латвії, тьху! Слава росії!

Також кількатисячні мітинги росіян, які не бачать сенсу протестувати проти вторгнення росії в Україну, пройшли у низці європейських країн біля посольств Латвії.

Та найбільший мітинг за участю сорока тисяч росіян відбувся на вулиці Чаплигіна в Москві, біля посольства Латвії в росії.

Я москвич, і мені все одно, якщо мене зараз затримають і кинуть в автозак, – розповідає один із московських мітингувальників. – Коли почалась спеціальна воєнна операція, я не виходив на мітинг. І коли оголосили про мобілізацію, теж не виходив. Але тепер моя чаша терпіння переповнена – я вийшов, щоб відстояти своє право як російського громадянина. Право на латвійську ліцензію для російського телеканалу! Бо ми, росіяни, своїх не кидаємо.

“Це повідомлення (матеріал) створено і (або) розповсюджено іноземним засобом масової інформації, що виконує функції іноземного агента, і російською юридичною особою, що виконує функції іноземного агента”, – каже один із російських ліберальних журналістів.

UaReview | Про проєкт

Не забуваємо підтримувати ЗСУ донатами:

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Тисячі росіян вийшли на мітинги в підтримку телеканалу “Дождь”.