В Криму на честь приїзду Медведєва пофарбували море

Дмитро Медведєв в Криму

Море в околицях Севастополя пофарбували у чорний колір на честь приїзду прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва. Про це повідомляє видання “Типовий Севастополь” з посиланням на свої джерела серед російських військових.

Там навіть курйоз вийшов, – цитує видання слова свого джерела. – Російським солдатам наказали пофарбувати воду, щоб була драматичніша картинка для фотографів Медведєва. От вони й пофарбували, як личить морю, у блакитний колір. Але командир як побачив, так і розкричався: мовляв, це ж Чорне море, як воно може бути блакитним?! Солдати змушені були перефарбовувати. Та ще й покарання отримали.

Однак і командир, що відповідав за фарбування, не залишився без догани від вищих чинів. Ввечері, коли Медведєв прийшов глянути на море, саме заходило сонце, і перед російським прем’єром відкрилась недвозначна картина: червоне небо і чорне море – кольори прапору УПА. Прем’єр РФ так і поїхав додому без фотографії на пам’ять.

Відомо також, що окрім моря, на честь приїзду Дмитра Медведєва в Крим, російські солдати пофарбували пісок на пляжі в жовтий колір, траву в зелений, а на весняних деревах фарбою домалювали зелені бруньки та рожевий цвіт.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , // Постійне посилання: В Криму на честь приїзду Медведєва пофарбували море.