Ігор Мірошниченко публічно вибачився за інцидент на Першому національному

Ігор Мірошниченко та Олександр Пантелеймонов

Депутат від партії «Свобода» Ігор Мірошниченко перепросив за прикру подію, що трапилася за його участі в головному офісі НТРК «Перший національний». Текст перепрошення було опубліковано на сторінці народного депутата у соціальній мережі «Одноклассники»:

Дорогі українці! Мені бракує слів для того, аби висловити свій жаль з приводу інциденту, невільним учасником якого я був учора. Повірте, мені так само соромно, як і вам. Назвати в присутності бойових побратимів свого однопартійця і друга, корифея вітчизняної сцени Богдана Бенюка «заслуженим артистом України», тоді як він є «двічі народним артистом України» – це ганьба, наслідки якої мені доведеться спокутувати ще дуже довго.
Богдане! Зрозумій та пробач!
” – йдеться в заяві.

Нижче у коментарях до запису Ігор Мірошниченко запевнив громадськість у тому, що наступного разу він не скоїть такої кричущої помилки, звільняючи з посади чергового «москалюку».

Нагадаємо, що вчора у мережі з’явилося відео, на якому люди, зовнішньо схожі на депутатів ВО «Свобода» Ігоря Мірошниченка, Андрія Іллєнка та Богдана Бенюка, чинили фізичний тиск на в.о. президента НТРК «Перший національний» Олександра Пантелеймонова, вимагаючи залишити посаду.

ОлексійКо спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Ігор Мірошниченко публічно вибачився за інцидент на Першому національному.