Дарт Вейдер зняв свою кандидатуру на користь Михайла Добкіна

Дарт Вейдер, кандидат в президенти України

Дарт Вейдер відмовився від президентських амбіцій і зняв свою кандидатуру із виборчої гонки на користь іншого кандидата – скандального регіонала Михайла Добкіна. Про це UaReview стало відомо із видання «Имперские вести», яке сьогодні вранці опублікувало заяву одіозного кандидата в президенти України.

«Мої підлеглі детально вивчили настрої виборців у цій країні та прийшли до висновку, що мене багато хто не сприймає всерйоз. Я, безумовно, обурений такими новинами, проте від правди не сховаєшся. Я довго думав і аналізував ситуацію, і нарешті прийняв рішення. Найбільш гідним своїм послідовником серед усіх вважаю Михайла Добкіна, адже його політика, без сумнівів, в дечому нагадує мою. Тому я, Дарт Олексійович Вейдер, відмовляюсь від участі в позачергових президентських виборах на користь Михайла Добкіна. Сподіваюсь, голоси моїх чисельних прихильників допоможуть йому здобути перемогу», – йдеться у заяві екстраординарного кандидата.

Сам Дарт Вейдер на контакт з UaReview не виходить, проте в штабі Інтернет-партії України нам повідомили, що таке рішення їхнього лідера було зумовлене частково й нещодавньою відмовою Віталія Кличка від президентської гонки на користь Петра Порошенка. «Пан Вейдер насправді великий фан братів Кличків, він ніколи не пропускає жодного їхнього бою. Відмова Віталія Володимировича від участі у виборах його глибоко вразила, тож, можливо, таке рішення пан Вейдер прийняв і через цю новину також», – повідомив нам один з членів Інтернет-партії, який відмовився називати своє ім’я та представився «штурмовиком».

У штабі Михайла Добкіна поки офіційно не коментують заяву героя «Зоряних воєн», проте у кулуарах ходять чутки, що сам Добкін був приємно здивований такою новиною та навіть подумує над тим, аби після своєї можливої перемоги призначити Дарта Вейдера губернатором Харківської області.

Проте політологи неоднозначно оцінюють сьогоднішній випадок. «Скоріш за все, Дарт Вейдер був технічним кандидатом, якому Партія Регіонів заплатила кругленьку суму, аби той подався у президенти, а потім відмовився на користь потрібного їм кандидата – чи то Тігіпка, чи то Добкіна або Царьова. Бренд та імідж, побудований на культовому фільмі «Зоряні війни» однозначно б привернули увагу ЗМІ та громадськості, тож не дивно що таким технічним кандидатом обрали саме Вейдера», – аналізує ситуацію доктор політичних наук Іван Об.

Нагадаємо, декілька днів тому одним із претендентів на крісло глави держави став Дарт Олексійович Вейдер, який йтиме на вибори від «Інтернет-партії України». Про те, що наміри кандидата серйозні, свідчило й те, що він заплатив обов’язковий реєстраційний внесок у розмірі 2,5 млн гривень.

Зазначимо, у п’ятому епізоді «Зоряних Воєн», Дарт Вейдер виявився батьком юного джедая Люка Скайвокера.

Йосип Ярош спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Дарт Вейдер зняв свою кандидатуру на користь Михайла Добкіна.