У «Дії» з’явилася можливість додати сертифікат про купання в ополонці

Користувачі «Дії» після чергового оновлення помітили, що у додатку можна згенерувати сертифікат про купання в ополонці на Водохреща. Поки що не відомо, хто буде реєструвати процес купання і як перевірятимуть автентичність сертифікатів. Але у телеграм-каналах уже продають QR-коди до цих сертифікатів. Про це написав щотижневий вісник «Оболонська ополонка».

«Так, справді, ми розширюємо функціональність нашого сервісу та сприяємо популяризації здорового способу життя, – підтвердила цифрова копія міністра цифрової трансформації України. – Для цього ми навіть виділяємо кожному, хто скупався, по 1000 гривень, які можна буде витрати виключно на рушники. Бачите, текстильну промисловість теж треба підтримати. Розуміючи також релігійну складову цієї процедури, ми хочемо заохотити людей до каяття та прощення образ. Чиновникам, у яких буде сертифікат про купання в ополонці, суди зможуть призначати менший розмір застави в разі їх викриття у хабарництві.»

Читайте також: У центральному парку Вінниці нічого не відбулось

«Я б не поспішав купатися в ополонці, – заявив лідер антиополонського руху. – Адже не можна нехтувати негативним впливом на природу. Минулого року рівень води в Дніпрі під час активної фази купання в ополонках підвищився на 15 сантиметрів. Крім того, з купання на Водохреща щороку викладається велика кількість відео та фото у Facebook. Виділене цими серверами внаслідок перевантаження тепло кожного року трохи підвищує середньорічну температуру Землі, що зумовлює глобальне потепління.»

«Купання в ополонці надзвичайно корисне, – наголосив старший тренер української збірної зі стрибків у ополонку, – І воно не лише загартовує людину. Насамперед це диво. Минулого року чиновник, якого оголосили в розшук, занурився на Водохреща в ополонку біля Києва, а виринув через пів року в околицях Лондона у власному середньовічному замку. Хіба ж це не прояв чудодійних властивостей зимової купелі?»

Нагадаємо, що в ополонці можна купатися не лише на Водохреща.

Олег Суховірський, спеціально для UaReview | Про проєкт | Підтримати

Опубліковано у Спорт, Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: У «Дії» з’явилася можливість додати сертифікат про купання в ополонці.