Республіка Науру визнала незалежність ЛНР

Республіка Науру

Республіка Науру визнала незалежність Луганської Народної Республіки, у зв’язку з чим було підписано відповідну угоду про встановлення дипломатичних відносин, повідомляє прес-служба ЛНР. Церемонія підписання документа пройшла в підвалі Луганської обласної державної адміністрації, угоду підписали міністр закордонних справ ЛНР Ірина Філатова і глава зовнішньополітичного відомства Республіки Науру Кірен Кеке.

«Ми сподіваємося, що наш приклад наслідуватимуть й інші країни, – сказав Кеке журналістам після церемонії. – Ми знаємо, що подібний крок вже готують наші сусіди з республік Кірібаті і Тувалу. Також ми готові підписати угоду і з керівництвом ДНР, як тільки буде така можливість».

Кірен Кеке особисто ознайомився з труднощами, які відчуває зараз ЛНР і пообіцяв допомогти військовою технікою, у зв’язку з чим завтра буде підписано додаткову угоду на постачання двох дирижаблів і партії арбалетів.

За словами аналітиків, Науру визнала ЛНР і готується визнати ДНР в обмін на фінансову допомогу з боку Росії, аналогічну тій, яку країна отримала після визнання Абхазії і Південної Осетії в 2009 році. Адже, за словами жителів Науру, після тих подій бюджет країни наповнився настільки, що з 2009 жителі не платять за комунальні послуги, безкоштовно заправляються пальним, а пенсійний вік настає з 35 років.

Довідка: Науру – держава на однойменному кораловому острові площею 21 квадратний кілометр в західній частині Тихого океану з населенням близько 10 тисяч чоловік. Незалежність Науру проголошена в 1968 році.

Нагадаємо, у Донецьку ДНР-івці, з метою змінити імідж, пограбували бібліотеку.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , // Постійне посилання: Республіка Науру визнала незалежність ЛНР.