Максим Степанов очолив Громадську раду Міністрів охорони здоров’я в екзилі

Після відставки з посади міністра, Максим Степанов заснував і очолив Громадську раду Міністрів охорони здоров’я в екзилі (ГРМОЗвЕ), до якої увійдуть й інші екскерівники МОЗ. Про це повідомляє пресслужба новоствореного органу.

До керівного складу організації також увійшли Ілля Ємець, який відповідатиме за фінансову прозорість, та Зоряна Скалецька, яка очолила комунікаційний відділ.

ГРМОЗвЕ планує продовжувати боротьбу із медреформою та прозорими закупівлями.

В першу чергу ми будемо підтримувати будь-які дії, спрямовані на підтримку образу України як майстра спорту по боротьбі з коронавірусом. З приводу відставки я не переймаюсь, адже найкращі завжди йдуть першими“, – цитує пресслужба Максима Степанова.

Повідомляється, що за усталеною традицією Степанов щоранку виходитиме в онлайн-ефір, аби повідомляти останні новини щодо кількості хворих та переговорів з виробниками вакцин. Для цього ГРМОЗвЕ заведе акаунти у найпопулярніших соцмережах та месенджерах.

Штаб новоствореної Громадської ради базуватиметься в Нових Санжарах.

Чільний міністр МОЗ Віктор Ляшко натомість закликав не визнавати новостворену організацію.

Днями до акаунтів “Коронавірус_інфо” у Viber та Telegram хтось намагався підібрати пароль. – стверджує Ляшко. – Я не виключаю, що новостворена організація причетна до цієї спроби анексувати інформаційні канали МОЗ. Закликаю пана Степанова зупинитись і нарешті змиритись з відставкою. А всіх гравців медичного ринку України та наших міжнародних партнерів я закликаю ігнорувати цю псевдоорганізацію.

Нагадаємо, Віктор Ляшко планує зробити 50 мільйонам українців психологічні щеплення.

Олескій Руденко, спеціально для UaReview

Дякуємо, що підтримуєте нас на Patreon! Завдяки вам з’являються новини*

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Максим Степанов очолив Громадську раду Міністрів охорони здоров’я в екзилі.