Пенсіонерка продала курячі яйця з логотипом Clubhouse з націнкою 1000%

На ринку виник точковий ажіотажний попит на лімітований продукт.

Пенсіонерка з села Суховоля Євгенія С. продала на львівському ринку чотири десятки курячих яєць за ціною 55 гривень за штуку. Попит на товар забезпечив логотип соціальної мережі Clubhouse, нанесений на шкаралупу яєць фломастером.

Як розповіла UaReview пані Євгенія, на початку лютого в неї виникли проблеми зі збутом курячих яєць на Привокзальному ринку, де вона регулярно продає продукти харчування зі свого господарства. “Яйця файні, від рудих курей, — розповідає Євгенія Йосипівна. — Але свята скінчилися і людям уже так багато не треба. Стояла цілий день, пропонувала по п’ять гривнів і дешевше навіть — все одно половину додому забирала.

Ідею з логотипом Clubhouse жінці підказав онук, студент Львівського університету бізнесу і права. Почувши від бабусі про її негаразди, він згадав новину про компанію Clubhouse Media. Її капіталізація зросла на 1000% після того, як трейдери почали скуповувати акції, помилково вважаючи, що купують акції популярної соціальної мережі Clubhouse.

Каже: бабцю, неси всі яйця, що маєш, — розповідає пенсіонерка. — Взяв фломастера і намалював ото. Продавай, каже, по шістдесят гривнів за штуку! Але більше двох штук в одні руки не давай!

Підказаний онуком маркетинговий хід забезпечив ажіотажний попит на товар пані Євгенії. Покупці вишикувались у чергу, й чотири десятки яєць із логотипом Clubhouse були розпродані за лічені хвилини. Щоправда, пенсіонерка вирішила, що 60 гривень — все ж зависока ціна, тому продавала яйця по 55 гривень за штуку, або по 110 гривень на набір із двох одиниць, який пані Євгенія відпускала в одні руки.

Ексклюзивні яйця практично відразу почали перепродувати за спекулятивним курсом. Зараз на Стрийському, Галицькому, Винниківському та інших фондових ринках яйця з логотипом Clubhouse пропонують по 43 долари, і їхня ціна стрімко зростає. Нещодавно торги розпочались і на гуртовому ринку «Шувар».

Тим часом інформаційне агентство «Сіньхуа» повідомляє, що в Китайській народній республіці розпочалось контрафактне виробництво яєць із логотипом Clubhouse, дизайн якого запозичений у пані Євгенії.

Дітріх Букстехуде, спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Пенсіонерка продала курячі яйця з логотипом Clubhouse з націнкою 1000%.