Іво Бобул обіцяє зробити Україну блокчейн-державою №1 у світі

Народний артист України Іво Бобул поновив свої політичні амбіції і заявляє, що коли стане президентом України, то абсолютно всі механізми управління державою переведе на блокчейн. Про це повідомляє інтернет-видання “Народний”.

Всі держслужби, тобто школи, лікарні, військові частини й інші, а також державні працівники, починаючи від міністра і закінчуючи звичайним двірником, працюватимуть за допомогою технології блокчейн! – запевняє співак. – Це значно спростить контакт між держслужбовцями і звичайними людьми, та в першу чергу, звісно, з пенсіонерами.

На підкріплення своїх слів Іво Бобул додає, що складна, масштабна і водночас проста у користуванні програма на базі блокчейн, в якій працюватимуть усі держслужби, вже розробляється його командою молдовсько-чернівецьких ІТ-фахівців. Програма називатиметься “BubbleChain” – на честь її автора і головного розробника, тобто самого Іво Бобула.

Також невдовзі, після завершення розробки програми, буде випущено власну блокчейн-мережу, на котрій працюватиме програма “BubbleChain” – називатиметься вона “Blockchain Open Sandulation” (BOS). Фахівці вже називають її «революцією в мережі» або навіть «новим інтернетом».

Далі буде запущено спеціальну криптовалюту для підтримки роботи програми “BubbleCoin”. На криптобіржах вона розміщуватиметься з абревіатурою ІВО.

На запитання, чому саме “BubbleChain”, а не “BobulChain”, сам кандидат в президенти відповідає: “Та то ми з моїми дітьми Данилом Івовичем, Русланом Івовичем та Людмилою Івовівною покреативили трохи, як то кажуть, щоб звучало більш сучасніше, інноваційніше і блокчейніше. (сміється)

Варто зазначити, недавно Іво Бобул заявив, що проситиме гроші на президентську кампанію у Дональда Трампа. За чутками, в даний момент Бобул шукає гроші на квиток до США – за його словами, офіційне право в’їзду в нього є, адже грін-карту він виграв вже давно.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , // Постійне посилання: Іво Бобул обіцяє зробити Україну блокчейн-державою №1 у світі.