Регіонали боряться за алкогольні права львів’ян

Подейкують, міськрада Львова готує закон про обмеження заняття сексом.

Бізнесмени з Партії Регіонів планують створити мережу аптечних кіосків та завод з виробництва настоянки бояришника у Львові. Про це повідомляє надійне джерело у міській раді Львова. Бізнесмени-регіонали вирішили дати бій свавіллю львівських “свободівців”, котрі декілька тижнів тому прийняли антиалкогольну ухвалу.

Ми не дозволимо купці депутатів вирішувати коли і скільки має пити наш натруджений громадянин, – говорить депутат міськради від ПР Тарас Лицевсалатівський, – Тому ми будемо створювати потужну мережу аптечних кіосків, де кожен львів’янин у будь-який час доби зможе придбати свої законні 50 грам настоянки. Також ми вже обладнали лінію в одному з наших заводів під Львовом, на котрій будуть вироблятися різноманітні лікувальні настоянки на спирту, зокрема бояришника. Потужність лінії становитиме 2700 декалітрів на добу“.

Політологи вважають, що таким чином Партія Регіонів хоче здобути додаткові привілеї перед весняними виборами до Верховної Ради. Так, за словами політолога Едуарда Вносенка, якщо “Свобода” і далі закручуватиме гайки, а регіонам вдасться досягти заявленої потужності ліні розливу бояришника, то вони зможуть отримати до 26,5 % по Львову на майбутніх виборах.

Нагадаємо, алкоголь допомагає сором’язливим чоловікам та некрасивим жінкам.

Редакція УАревю з похмілля

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: Регіонали боряться за алкогольні права львів’ян.