Анатолій Матвійчук відмовився надати саундтрек для серіалу «Друзі»

Анатолій Матвійчук "Друзі"

Американський телеканал NBC розпочав підготовку до зйомок нових серій відомого телесеріалу «Друзі». Про це повідомили автори серіалу Девід Крейн та Марта Кауффман. За їх словами, зйомки розпочнуться вже в червні та триватимуть більше року. У фільмі знімуться усі актори, що грали «друзів» протягом попередніх 236 серій. Продовження серіалу носитиме назву «Друзі: 10 років потому».

Як повідомляє NBC, спочатку головним саундтреком до нового серіального сезону планували зробити пісню українського співака Анатолія Матвійчука «Друзі мої». За її використання виконавцю запропонували суму в 1,4 млн. доларів. Однак, Матвійчук відмовив авторам серіалу у проханні використати його шлягер. За його словами, причина відмови полягає у тому, що серіал пропагує цінності, неприйнятні для українців.

«Серіал «Друзі» свого часу виховав в Україні ціле покоління духовних манкуртів, які вважають, що швиденький «перепихон» та низькопробна російськомовна попса, якими їх годує сучасна промосковська влада, — це нормально. Більшість з цих молодих людей хочуть виїхати з України, що вже, погодьтеся, багато що про них говорить. Нас же, патріотичних українських співаків, яким небайдужа доля України та які своєю творчістю славлять її на ввесь світ, вони просто не знають. Тому я вважаю, що нам потрібні українські серіали, які б виховували молодь у патріотичному дусі. В будь-якому випадку, я не хочу мати нічого спільного з цим американським серіалом», – заявив співак.

Крім того, він вважає, що пісня «Друзі мої» дуже багато втратить у перекладі на англійську мову, як це планували зробити автори серіалу.

«Я впевнений, що у перекладі пісня виявиться лише жалюгідною пародією на саму себе. Адже, це пісня, написана українським співаком для українців. Лише українською мовою можна висловитися настільки глибоко та лірично, як це, з Божою поміччю, вдалося зробити мені», – стверджує Матвійчук.

Прем’єра серіалу «Друзі: 10 років потому» очікується у вересні 2014 року.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Шоу-бізнес // Теги: , , // Постійне посилання: Анатолій Матвійчук відмовився надати саундтрек для серіалу «Друзі».