Порошенко у Львові розповів третю серію восьмого сезону “Гри престолів”

На другий день Великодня Президент України Петро Порошенко завітав до Львова, під час якого виступив з промовою. У знак подяки за голоси, віддані за нього на виборах Президента, Порошенко підготував для львів’ян найцікавішу розповідь, яку винайшло людство – він переказав останню серію “Гри престолів”.

Про це повідомив кореспондент UaReview з місця події.

Дорогі друзі! Слава Україні! – звернувся Порошенко до львів’ян, а після тривалих оплесків продовжив. – Ніч опустилась на Вінтерфелл…

Порошенко детально і з усім своїм красномовством переказував кожен момент битви за Вінтерфелл, не пропускаючи жодної деталі, підбираючи вдалі епітети, максимально точно доносячи емоційний стан та зберігаючи загальну епічність картини.

Я ніби на власні очі бачила те, про що казав Порошенко, – зізнається одна зі слухачок промови, пані Ірина. – Навіть не так: я ніби сама була там, у Вінтерфеллі, і ніби сама воювала проти білих ходаків. А коли помирали один за одним герої – я не могла стриматись, сльози так і текли по щоках. Прекрасна промова!

Коли я слухав розповідь про повітряний бій драконів, у мене ледь серце не зупинилось“, – зізнався інший львів’янин.

Не всі, хто прийшли на зустріч з Порошенком, підтримували його політичні погляди. Так студент Юрій на виборах голосував за Зеленського.

Я прийшов на зустріч з Порошенком не для того, щоб підтримати, – зізнається Юрій. – Я хотів потролити його, засвистати, викрикувати щось безглузде. Проте, як тільки Петро Олексійович почав свою промову, вже було не відірватись від цієї прекрасної історії. Після завершення розповіді Порошенко для мене був таким же близьким, як Дейєнеріс Таргарієн, Джон Сноу чи Арія Старк. Я гордий, що у нас такий Президент!

Після півторагодинної промови львів’яни кілька хвилин поспіль скандували “Дякую!”, робили селфі з Президентом і запрошувати приїжджати ще.

Нагадаємо, раніше чоловік, який жодного разу не бачив “Гру престолів”, написав про це в Facebook

UaReview

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Порошенко у Львові розповів третю серію восьмого сезону “Гри престолів”.