В українських магазинах зникла уся зелена фарба

Відразу після виборів Президента, що відбулись 21 квітня, низка магазинів по усій Україні сповістила про небувале збільшення попиту на побутові та будівельні фарби зеленого кольору. Як наслідок, фарба повністю зникла з прилавків.

Про це повідомляє Державна служба України з кольорів та контролю за фарбами.

Після відкриття магазинів, 22 квітня, за лічені години покупці змели з полиць всю наявну зелену фарбу. 23 квітня, коли залишки фарби привезли зі складів у магазини, до обіду вони також повністю зникли.

Продавці магазинів пов’язують такий попит на зелену фарбу з перемогою на виборах одного з кандидатів. За їх спостереженнями, фарбу купують в основному люди, дуже схожі на чиновників – у строгих піджаках і краватках, зі своєрідною манерою розмови.

У Держслужбі наводять дослівну цитату одного з покупців зеленої фарби.

З метою перепрофілювання поточного рішення щодо базової підтримки законно обраного глави держави прошу виділити дві наявні ємності стандартних розмірів із розчином фарби на основі зеленого барвника за рахунок бюджетних коштів у найкоротший період“, – сказав чоловік чиновницької зовнішності.

За словами аналітиків, після зникнення з магазинів зеленої фарби, на черзі – штурм чиновниками аптек у пошуку розчину Діамантового зеленого.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: В українських магазинах зникла уся зелена фарба.