Під тиском громадськості в АП заборонили шорти. Але дозволили капрі

У документ, який регламентує зовнішній вигляд співробітників і відвідувачів будівлі Адміністрації президента, знову було внесено зміни. Через тиск громадськості, спричинений жартами в соцмережах, до АП знову заборонили заходити в шортах.

Про це повідомили у Департаменті дрес-коду Адміністрації президента.

У команди нашого департаменту завжди дуже багато роботи, – повідомила відповідальна за Департамент дрес-коду Олеся Грицько. – Щодня наш департамент повним складом кілька годин сидить у соцмережах з метою дослідження реакції користувачів на регламент щодо зовнішнього вигляду відвідувачів та працівників АП. І зазвичай усе було тихо, люди не бідкались.

Та ситуація докорінно змінилась після оприлюднення новини, що до Адміністрації президента можна ходити в шортах.

Ми отримали стільки(!) коментарів! – Грицько мовою жестів показує велику кількість, після чого продовжує. – Усі з нас глузували. А найбільш радикальні коментатори навіть пропонували дозволити заходити до АП в шкарпетках під сандалі чи навіть в футболках-сіточках. Тож з огляду на резонанс ми вирішили заборонити ходити в АП у шортах.

З огляду на тиск громадськості щодо шортів з одного боку і аргумент “в штанах спекотно” з іншого, у департаменті прийняли компромісний варіант дрес-коду: відсьогодні до Адміністрації президента можна ходити у капрях.

Вони не такі короткі, як шорти, і не такі довгі, як штани. Капрі – ідеальний варіант для відвідування Адміністрації президента в літню пору. Крім того, це рішення покаже відкритість команди нового президента і наше бажання прислухатись до людей“, – зазначає пані Грицько.

Наразі команда Департаменту дрес-коду посилено гортає стрічки соцмереж у пошуку реакції на дозвіл відвідувати АП у капрях.

UaReview

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Під тиском громадськості в АП заборонили шорти. Але дозволили капрі.