Творці гри S.T.A.L.K.E.R працюють над економічною стратегією “Покращення”

Днями, з неофіційних джерел стало відомо, що компанія Vostok Games (заснована колишніми розробниками ігор S.T.A.L.K.E.R та “Козаки”) працює над новим проектом – економічною стратегією “Покращення”.

Керівництво компанії поки новину не коментує, однак, у приватній розмові один із розробників повідомив деякі цікаві деталі: “Жанр гри можна визначити як “економічна стратегія від першої особи”, дія якої відбувається у вигаданій країні. Мета гравця – дестабілізувати ситуацію в країні та розвалити її, використовуючи економічні реформи та закони. Серед найцікавіших особливостей “Покращення”: можливість створення 450-ти ботів, які будуть допомагати гравцю; “Генератор випадкових законів” та “corruption mode”, який надає користувачу необмежений доступ до ресурсів“.

Хоча зараз гра перебуває на стадії закритого бета-тестування, інтерес до неї вже виявляють не тільки звичайні геймери, а й представники політичних сил. Як повідомив анонімний нардеп: “Для членів партії це чудова нагода попрактикуватись в управлінні державою, розробити методи та навички, які згодом допоможуть на практиці у Верховній Раді“.

Орест Никифорук спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Наука та IT, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Творці гри S.T.A.L.K.E.R працюють над економічною стратегією “Покращення”.