Порошенку вручили підозру у справі нашестя рудих слимаків

Офіс генерального прокурора повідомив про ще одну підозру експрезиденту Петру Порошенку. Його підозрюють у нашесті рудих іспанських слимаків.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора у Тіндері.

За даними слідства, Порошенко ще на посаді президента у 2014-2019 роках “явно злочинними діями або ж бездіяльністю” сприяв зростанню в Україні популяції рудих іспанських слимаків.

Наразі вирішується питання, злочинні дії Порошенка на посту президента чи злочинна бездіяльність Порошенка на посту президента привели до тієї ситуації зі слимаками в країні, яку ми маємо зараз, – йдеться в повідомленні офісу. – Зрозуміло одне: з перших днів розуміючи, що не втримає владу, Порошенко вже почав готувати реванш і для цього вставляти палки в колеса своєму наступнику. І через це ми маємо нашестя рудих слимаків по всій країні і бідкання на владу за це.

Слимаки – це спеціально продуманий повзучий (в прямому сенсі) реванш, вважають у генерального прокурора.

Наразі вирішується питання щодо обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та щодо слідчих дій у вигляді очної ставки Порошенка зі слимаками“, – кажуть в офісі.

У Порошенка звинувачення відкидають, проте не виключають, що найближчим часом рудих слимаків йому можуть підкинути.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Порошенку вручили підозру у справі нашестя рудих слимаків.