У крові Луценка знайшли оксид азоту

Система оксиду азоту на автомобілі

Головний лікар Київської міської наркологічної клінічної лікарні “Соціотерапія” Володимир Ярий заявляє, що у крові екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка знайшли оксид азоту. Про це він заявив в інтерв’ю ТСН.

Оксид азоту, як відомо, використовується для палива в ракетних двигунах та в автомобільних системах оксиду азоту (Nitrous Oxide System), призначених для покращення швидкісних характеристик автомобілів.

Ярий зазначив, що в його лікарні було проведено токсикологічне дослідження крові Луценка, яка була доставлена з клініки “Борис”.

У результаті клініці було передано офіційний висновок, який свідчить про те, що 10 січня Юрій Віталійович перебував у пришвидшеному стані“, – заявив головний лікар.

Раніше дружина Луценка Ірина заявила, що в ніч з 10 на 11 січня її чоловік приймав медичний препарат “Гівалекс”, а не алкоголь чи оксид азоту.

Нагадаємо, в ніч на 11 січня під Святошинським РВВС у Києві “Беркут” побив Юрія Луценка та ще кількох людей. Луценку розбили голову. Пізніше з’явилась інформація про те, що у крові опозиціонера було знайдено алкоголь.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: У крові Луценка знайшли оксид азоту.