Міжнародний день обіймів в Україні відбувся майже без жертв

За статистикою, людей, що користуються антиперспірантами, обіймають частіше.

За повідомленням речника МНС України, Міжнародний день обіймів, який щорічно святкують 21 січня, відбувся із мінімальними жертвами. “Всього три летальних випадки від удушення у цей день. А це вдвічі менше, у порівнянні з минулим роком!” – задоволено розповідає речник, ніби у цьому “досягненні” є його заслуга.

Далеко не всі радісно сприйняли день обіймів. Так, у Київській шкірно-венерологічній лікарні весь персонал цілий день працював у посиленому режимі.

А під час конкурсу на найдовші обійми, що проводяться щорічно 21 січня на Майдані Незалежності у Києві, вже традиційно переможці примерзли один до одного.

Не обійшов міжнародний день обіймів і Верховну Раду, де виділили цілих п’ять хвилин на його святкування.

Гарне свято! Де ви ще побачите, як комуністи обіймаються з націоналістами? – коментує член фракції Партії Регіонів у ВР Нестор Шуфрич, – Минулого року ми навіть з Юрою Луценком обіймались – шкода, немає його зараз з нами!… Ой! Чекайте: здається, Ляшко йде обійматись. Я побіг! Скажете, що мене не бачили!

Нагадаємо, щоб уникнути жертв, Василь Вірастюк День обіймів не святкує.

Уаревю

Опубліковано у Інше, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Міжнародний день обіймів в Україні відбувся майже без жертв.