Арсен Аваков побив рекорд з метання важких предметів на відстань

Арсен Аваков кидає пюпітр в Олега Калашнікова

Відстань, на яку Арсен Аваков кинув пюпітр в Олега Калашнікова під час ефіру програми “Сьогодні про головне”, є його новим особистим рекордом. Раніше Арсену Борисовичу не вдавалося кинути пюпітр далі двох метрів, повідомляє спортивний тижневик «Біцуха».

Як повідомив журналістам особистий тренер Арсена Авакова, заслужений тренер з метання молоту Микита Кідалов, політик проводить щоденні тренування з метання важких предметів на відстань. А в Італії, де Арсен Борисович деякий час проживав, він навіть консультувався з олімпійським чемпіоном у метанні диском Робертом Хартінгом з приводу техніки кидання. Як зазначає тренер, політику потрібно ще попрацювати над прицілом.

«Загалом я задоволений тим, як кинув пюпітр Арсен Борисович, – поділився думкою про кидок Микита Кідалов. – Техніка і виконання кидка були на дуже високому рівні. Але я вважаю, що йому не слід було обмежуватися пюпітром, адже поруч ще стояли стільці, вага яких дозволила б Арсену Борисовичу зробити більш прицільний кидок.»

Оцінили кидок й інші важкоатлети, серед яких і найсильніша людина України Василь Вірастюк.

«Я радий, що дискусії серед політиків стали закінчуватися більш цивілізованим і, так би мовити, спортивним чином, в порівнянні з банальними бійкою, лайками або плювками, – повідомив у телефонній розмові Василь Вірастюк. – А присутність поруч з опонентами важких предметів повинні змушувати їх вести більш стримані і конструктивні діалоги, які дозволять вивести країну з політичної кризи.»

Василь Вірастюк навіть вніс свою пропозицію, яким чином можна обладнати телевізійні майданчики політичних ток-шоу:

«Я пропоную в майбутньому на кожній такій програмі поруч з політиками ставити будь-які предмети, які можна було б у разі чого з легкістю жбурнути в опонента: пляшки, табурети, горщики з квітами або у крайньому випадку цегли, піноблоки, шини від трактора. Тим самим політики будуть ретельніше думати про те, що говорять», – підсумував спортсмен.

Нагадаємо, під час ефіру програми “Сьогодні про головне” Арсен Аваков в Олега Калашникова пюпітром не влучив.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика, Спорт, Україна // Теги: , , // Постійне посилання: Арсен Аваков побив рекорд з метання важких предметів на відстань.