Продюсери телепроекту «Зважені та щасливі» просять поки не заарештовувати Савченко

Надія Савченко пройшла кастинг на програму «Зважені та щасливі», але поки не вирішила, брати участь в шоу чи ні. Продюсери телепроекту просять Юрія Луценка не заарештовувати Надію, поки вона не прийме остаточне рішення, повідомляє інтернет-видання «МедіаДядя».

Продюсери сподіваються на колосальне зростання рейтингу шоу в разі участі в ньому Надії Савченко, щоправда поки все складається не зовсім гладко.

«Надія швидко погодилася на участь в телепроекті, – повідомило журналістам анонімне джерело. – Однак, коли їй детально розповіли про умови телепередачі, а саме, що виграє той, хто більше схудне, вона взяла час на обмірковування, бо раніше думала, що навпаки, в передачі потрібно набирати вагу.»

Продюсери готові йти на будь-які кроки, щоб умовити Генпрокуратуру не знімати недоторканність з Савченко. Вони готові запропонувати будь-якому співробітникові Генпрокуратури участь в новому сезоні «Холостяка», місце в журі конкурсу «Ікс-Фактор» або навіть квиток в гримерку Олега Винника з можливістю зробити 2 селфі зі співаком.

Нагадаємо, раніше Білорусь запропонувала обміняти Надію Савченко на камаз картоплі.

Павло Коваль спеціально для UaReview

За підтримки:

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Продюсери телепроекту «Зважені та щасливі» просять поки не заарештовувати Савченко.
  • Анастасия

    Господи, я просто даже представить боюсь как вам в голову приходят такие “новости”))