Людей, що страждають на діарею, обурило звернення Зеленського до далекобійників

Спільнота людей, що страждають на діарею, висловила своє обурення діями Володимира Зеленського, який, звертаючись до далекобійників у Viber-групі, назвав їх “засранцями”. Про це повідомляє офіційна Viber-група людей, що страждають на діарею.

Зокрема, їх обурили слова Зеленського “Хотів би вам просто сказати: ви, хлопці, засранці”.

Ми розуміємо бажання президента провчити далекобійників, – йдеться у повідомленні групи. – Але також вбачаємо у зверненні, яке він обрав, ознаки дискримінації. Зокрема, в контексті погрози далекобійникам слово “засранці” має негативне забарвлення та використовується у значенні “погані люди”. При цьому, люди, які мають проблеми з травленням та страждають на діарею, мають такі ж самі громадянські права, як і люди з нормальним травленням, і хочуть, аби до них ставились відповідно. Тобто не вважали їх “поганими людьми”.

У Viber-групі вимагають від Зеленського вибачення, а також закликають свідоме суспільство не пропускати повз вуха такі висловлювання влади.

Ми не хотіли б, аби було, як в переінакшеній версії відомої цитати: коли вони прийшли за засранцями, я залишався безмовним… Коли вони прийшли за мною, не залишилось нікого, хто б заступився за мене“, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Зеленський знайшов чат далекобійників і пригрозив “засранцям”.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , // Постійне посилання: Людей, що страждають на діарею, обурило звернення Зеленського до далекобійників.
  • Andy Scherbak

    Я вірно розумію? Люди що страждають на діарею самі визнають і називають себе засранцями?
    Коли у мене нежить, я беру хустинку і витираю шмарклі, а не вдягаю “слюнявчик” і не розмазую їх по грудях. Тому малу шпану називають “сопляками”, а не людей у яких нежить)) 😂

  • Иван Танасийчук

    Образити засранця може кожен…